Przed nami weekend, więc emocji piłkarskich na pewno nie zabraknie. W związku tym bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom ciekawą promocję, w której można wygrać bonusy na zakłady bukmacherskie oraz vouchery do siedzi sklepów Empik.

Konkurs z nagrodami dla aktywnych graczy

Konkurs z nagrodami dla aktywnych graczy

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowanej konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja trwa do 25 sierpnia. Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Jest niewątpliwie o co walczyć, bowiem nagrody podczas tego konkursu są atrakcyjne. Jak chociażby bony gotówkowe o wartości 500 PLN czy też vouchery do Empiku.

Nagrody trafią do graczy, którzy dokonają największego obrotu podczas trwania tej promocji. Łącznie podczas tej akcji bukmacher nagrodzi dwudziestu graczy.

Podział nagród wygląda następująco:

MiejsceNagroda
1-5 miejscebonus gotówkowy 500 PLN
6-10 miejscakarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 300 PLN
11-15 miejscekarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 200 PLN
16 – 20 miejscekarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 100 PLN
Kod promocyjny u legalnego bukmachera BetClic

W akcji biorą udział zarówno kupony SOLO, AKO jak i MAXIKOMBI, które mogą zostać zagrane z aplikacji mobilnej czy też strony internetowej.

Operator dopuszcza zdarzenia z oferty przedmeczowe j jak i na żywo.

Należy pamiętać, że gracz dopiero wtedy będzie klasyfikowany, kiedy zagra minimum trzy kupony, a na każdym z nich będzie z znajdować się minimum jeden typ z piłki nożnej.

Bonus bez depozytu od bukmachera Fortuna:

Warto jest wiedzieć, że bukmacher Fortuna przyznaje darmowe bonusy dla nowych graczy. W skład pakietu powitalnego wchodzą freebet 20 PLN, zakład bez ryzyka oraz bonus równowartości depozytu.

Chcąc skorzystać z tych bonusów należy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

To sprawi, że na koncie gracza znajdzie się bonus o wartości 20 PLN i to bez dokonania depozytu.

Natomiast po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz otrzyma: pierwszy zakład bez ryzyka oraz bonus równowartości wpłaty. Maksymalnie może otrzymać 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher LvBet zwiększa wygrane graczom o 14%
Następny artykułFortuna Happy Hours. Kupony bez podatku
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.