Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie meczy. Bowiem w przypadku przegranej każdy z graczy może liczyć na zwrot stawki.

Bonus do 175 PLN na Roland Garros 2021 od STS

Bonus do 175 PLN na Roland Garros 2021 od STS

A śmiało można powiedzieć, że na brak emocji podczas French Open nie zabraknie, ponieważ jak to w każdym turnieju Wielkoszlemowym każdy chce zaprezentować się z bardzo dobrej strony. My niewątpliwie liczy na powtórkę sukcesu Igi Świątek sprzed roku, gdzie wygrała tą imprezą.

Każdy z graczy może skorzystać z promocji „Bezpieczne 175 PLN na French Open”, która jest dostępna do dnia 13 czerwca do godz. 23:59. Chcąc skorzystać z tej akcji koniecznie trzeba się do niej zapisać na stornie www.STS.pl.

Bonus za obstawienie meczy z French Open

Zadaniem typerów jest zawarcie zakładu SOLO lub AKO, na którym musi znajdować się co najmniej jeden typ z oferty LIVE na French Open. Jednak istotne jest to, aby zagrany zakład został rozliczony tego samego zdania.

Bonus powitalny w eWinner

W przypadku przegranej każdy z użytkowników może liczyć na zwrot 50% stawki za każdy kupon do 25 PLN. W czasie trwania tej oferty łącznie na konto każdego z użytkowników może trafić nawet 175 PLN.

Bonus bez depozytu w STS online:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują graczom limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie meczy, w której to typerzy mogą liczyć na:

  • bonus 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywna typerom wyłącznie wtedy, gdy wpiszą oni limitowane kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTransmisja meczu Bayern Monachium – Augsburg na żywo w internecie – 22 maja
Następny artykułBukmacher STS zwiększa wygrane typerom za obstawienie meczy
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.