Bukmacher Betclic nagradza swoich aktywnych graczy za obstawienie meczy. Wszyscy gracze, którzy trafią co najmniej dwa zakłady z Esporty to oprócz wygranej otrzymają extra bonus o wartości 40 PLN.

40 PLN dla każdego na Esport

40 PLN dla każdego na Esport

Esport w ostatnich można powiedzieć dwóch miesiącach zyskał szeroką rzeszę fanów. Przyczyna tego jest dobrze znana. Bowiem Korona wirus można powiedzieć, że zbyt mocno nie dotknął tej dyscypliny, a tym samym mecze są rozgrywane bez żadnej przerwy.

To skłoniło, że bukmacher Betclic w swoje ofercie posiada specjalną ofertę promocyjną Misja Esport„. Dostępna jest ona graczom do 12 maja do godz. 23:59. Gracz w ramach tej oferty mogą otrzymać bonus w kwocie 40 PLN.

Użytkownicy, którzy chcą wziąć udział w tej ofercie to pierwszy krok, jaki muszą zrealizować jest to zapisanie się do tej oferty. Dokonać tego można w bardzo prosty sposób. A mianowicie, zalogować się na swoje konto na www.Betclic.pl, a następnie trzeba kliknąć w guzik „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tej oferty.

Bonus 40 PLN na Esport dla typerów

Użytkownik, który dokonał zapisu do tej oferty może już zawierać zakłady promocyjne. W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowe, których kurs całkowity nie jest mniejszy niż 2.00.

Na zakładzie promocyjnym obowiązkowo muszą znajdować się jedynie zakłady z oferty przedmeczowej oraz na żywo. Nie da się ukryć, że jest z czego wybierać, ponieważ w w najbliższych dniach dojdzie do rywalizacji chociażby w takich rozgrywkach, jak ESL One: Road to Rio – EU, ESL Mistrzostwa Polski, European Masters, czy China Professional League.

darmowy gotówka na grę bez wpłaty

Stawka zakładu natomiast musi wynieśc co najmniej 20 PLN. Pamiętać trzeba że zakłady zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej akcji.

Gracz, którego co najmniej dwa kupony zostały rozliczone w Betclic online, jako wygrane i do tego spełniają powyższe warunki promocji to oprócz wygranej otrzyma extra bonus o wartości 40 PLN.

Aktualny kod promocyjny w Betclic Polska

Wszyscy nowi użytkownicy na start w Betclic mogą skorzystać z zakładu bez najmniejszego ryzyka i straty gotówki na pierwszy kupon, aż do 550 PLN. Jeśli okaże się, ze faworyci Cię zawiodą to otrzymasz zwrot całej gotówki, która może wynieść nawet 550 PLN.

Użytkownik będzie mógł skorzystać z Cashbacka pod warunkiem, że wpisze specjalne hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. Trzeba jednak mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić. Po założeniu konta gracz nie będzie mógł już wpisać tego kodu.

Nie można zapominać, że wyżej wspomniany operator posiada w swojej ofercie chociażby promocję „Betclic Liga„. Gracze w ramach tej oferty mogą otrzymać extra gotówkę za obstawienie meczy. Dodatkowo dostępna jest użytkownikom Betclic TV, a tam można oglądać i to na żywo bez opłat darmowe wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawiaj i wygrywaj podwójnie w STS. Co tydzień w puli 25 000 PLN dla graczy.
Następny artykułBonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 25 000 PLN
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.