Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom bonus na start w postaci zakładu bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 w procesie rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher dokona aktywacji bonusu.

510 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic

510 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera BetClic.

Warunki tej oferty są bardzo proste i przejrzyste dla każdej osoby. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Można to jedynie zrobić na stronie www.betclic.pl. Proces rejestracyjny nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu, a poza tym nie jest w żadnym wypadku skomplikowany.

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego KOD510 podczas procesu rejestracyjnego. To sprawi, że bukmacher wówczas dokona aktywacji Cashbackiem.

darmowy gotówka na grę bez wpłaty

Kolejny krok to dokonanie już depozytu i zagranie pierwszego kuponu, który jest objęty cashbackiem. Gracz sam wybiera jaki to będzie kupon SOLO, czy AKO i jakie będą na nim zdarzenia. Bowiem bukmacher BetClic dopuszcza wszelkiego rodzaju kupony.

Jeśli okaże się, ze faworyci Cię zawiedli to bukmacher Betclic dokona zwrotu stawki za jaką gracz zawarł kupon. Typer maksymalnie może otrzymać zwrot w wysokości 510 PLN. Natomiast przy wygranym kuponie cała kwota trafi na konto gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMistrzostwa Europy w siatkówce bonusy za aktywność u bukmachera BetClic
Następny artykułSTS daje 20 PLN na karty online! Betgames bez ryzyka!
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.