Bardzo ciekawą ofertę promocyjną wszystkim swoim graczom oferuje legalny bukmacher BetCris. A mianowicie wystarczy codziennie poprawnie odpowiedź na jedno pytanie, aby liczyć na freebety!! Łącznie w czasie jednego tygodnia można otrzymać nawet 140 PLN!

20 PLN codziennie dla typerów

20 PLN codziennie dla typerów

Z oferty promocyjnej „Kasa na okrągło” może skorzystać każdy użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera www.BetCris.pl.

Warto również na samym początku zaznaczyć, że wspomniana akcja jest aktywna przez całą dobę, aż do odwołania. I każdy użytkownik może skorzystać codziennie jeden raz!

Darmowe freebety

Warunki promocji „Kasa na okrągło” są bardzo proste. Wystarczy zalogować się na swoje konto u bukmachera BetCris i zakręcić kołem fortuny. Następnie gracz otrzyma pytanie!

darmowy bonus bez ryzyka. kod promocyjny BETONLINE

Istotne jest to, aby na nie odpowiedź w czasie 15 sekund. Jeśli odpowiedź będzie prawidłowa gracz otrzyma freebet o wartości 20 PLN. W czasie jednego tygodnia na konto gracza może trafić nawet 140 PLN. A za otrzymane środki gracz będzie mógł obstawiać mecze!

200 PLN na start w BetCris

Legalny bukmacher BetCris na sam start oferuje każdemu użytkownikowi pierwszy bezpieczny kupon, aż do 200 PLN. To sprawia, że jeśli zakład okażę się przegrany użytkownik otrzyma zwrot kasy.

Lecz na uwadze trzeba mieć koniecznie, że Cashback będzie aktywny pod prostym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest warto, iż cały proces założenia konta zajmie kilka chwil i nikomu nie sprawi żadnych problemów.


MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł30 PLN codziennie za obstawienie meczy od eWinner!
Następny artykułBonusy dla typerów Ligi Narodów w Forutnie. Pula nagród 20 000 PLN
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.