Bukmacher BetClic przeprowadza najnowszą promocje dla swoich graczy „siatkarski cashback”. Podczas tej akcji wspomniany operator przyznaje bonus do 500 PLN i to niezależenie od tego jak kupony zostały rozliczone.

Bonus na siatkówkę w Betclic PL

Bonus na siatkówkę w Betclic PL

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać w dniach od 4 do 15 października. Jednak należy pamiętać, że gracz, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W promocji kwalifikują się kupony zarówno pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, ale należy pamiętać, że na kuponie mogą być wyłącznie typy z siatkówki (oprócz siatkówki plażowe).

Betfan kod promocyjny

Kurs kuponu musi wynieść co najmniej 1.50, zaś typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Na koniec bukmacher BetClic dokona zsumowania wszystkich stawek kuponów, które spełniają powyższe warunki promocji. Po czym przyzna bonus 10% kwoty zakładów kwalifikujących się w tej ofercie. Dokładnie mówiąc, typer zagrał kupony na kwotę 4000 PLN otrzyma w gratisie 400 PLN i to niezależenie jak jego kupony zostały rozliczone.

Każdy użytkownik maksymalnie może otrzymać 500 PLN. Środki znajdą się na koncie graczy w dniu 16 października.

BetClic kod promocyjny na start

Warto jest wiedzieć, że bukmacher BetClic oferuje nowym graczom pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta. To sprawi, ze wspominany operator dokona aktywacji Cashbacku, czyli zakładu bez ryzyka.

Jeśli okaże się, że pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki. Maksymalnie można otrzymać wówczas 510 PLN. Natomiast w razie wygranej cała kwota trafi na konto typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebet od STS na Gran Prix Polski od STS
Następny artykułWielka Gra Betclic. Konkurs z pulą 15.000 zł!
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.