Legalny bukmacher STS nagradza wszystkich aktywnych graczy darmowymi bonusami za obstawienie meczy w ramach oferty „Ekstra 35 PLN”. Gracze, aż do 7 czerwca oprócz wygranego zakładu mogą liczyć na darmowe środki i to codziennie.

Bonus dla typerów każdego dnia.

Bonus dla typerów każdego dnia.

Śmiało można powiedzieć, że gracze wracają do bukmacherki po dłuższej przerwie. Wynika to z tego, że rozgrywki zostały wznowione i tym samym oferty bukmacherów są znacznie bogatsze.

Natomiast bukmacher STS wchodzi na przeciw swoim graczom i w swojej ofercie bonusowej ma promocję „Ekstra 35 PLN”, w której to do 7 czerwca każdy typer każdego dnia może liczyć na jeden bonus.

Chcesz skorzystać z tej oferty? Jak tak, to pamiętaj, że koniecznie musisz się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zrealizowanie dwóch prostych czynności. Pierwsza z nich jest to zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie gracz musi kliknąć w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce bonusowej – „Ekstra 35 PLN”.

Darmowy bonus dla graczy:

Następnie pozostaje już graczom obstawienie meczy. W ramach akcji „Ekstra 35 PLN” kwalifikują się wyłącznie zakłady wielozdarzeniowe, tzw. AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie typy z oferty „na żywo”
  • kurs całkowity zakładu nie mniejszy niż 2.50
  • stawa kuponu musi wynosić minimum 20 PLN.
betclic online darmowy bonus 2020
Betclic legalny bukmacher online w Polsce

Bukmacher STS przyzna każdemu graczowi i to codziennie jeden darmowy bonus o wartości 5 PLN pod warunkiem, ze zakłady okażą się wygranie i spełniają powyższe warunki regulaminu.

Bonus bez depozytu w STS.

Ciekawy pakiet powitalny każdemu graczowi na sam początek oferuje legalny bukmacher STS. Gracze już na sam początek mogą otrzymać darmowe środki i to bez dokonywania żadnego depozytu. Jednak należy mieć na uwadze, że chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego gracz obowiązkowo musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że na konto gracza trafi premia o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonywania żadnego depozytu. W dodatku to nie wszystko. Gracz, który dokona pierwszej wpłaty, otrzyma jej równowartość, która może wynieść nawet 1200 PLN.

Warto jest wiedzieć o nowości bukmachera STS, czyli Betgames, czy gier karcianych. wszyscy użytkownicy legalnie i to za prawdziwe pieniądze mogą grać chociażby w pokera online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDuża kasa do zgarnięcia w Betclic. Kto jest ekspertem od Bundesligi?
Następny artykułeFortuna nowy kod promocyjny na bonus do 1185 PLN
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.