Bukmacher LvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%. Wystarczy zagrać kupon, na którym będą znajdować się zdarzenia z tenisa, aby cieszyć się z większej wygranej.

Turniej w Winston – Salem większe wygrane u bukmachera LvBet

Turniej w Winston – Salem większe wygrane u bukmachera LvBet

Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Ta akcja dostępna jest graczom w dniach od 19 do 25 sierpnia, a chcąc wziąć w niej udział nie trzeba się nigdzie zapisywać, ani zgłaszać.

W tej promocji kwalifikują się zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, na których mogą znajdować się typy zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Jednak należy pamiętać, że wszystkie typy muszą być z oferty na turniej w Winston Salem.

Stawka kuponu jest dowolna, każdy typer może zagrać zza dowolną kwotę kupon. Kurs minimalny jest również nie określony przez bukmachera, więc gracz ma szerokie pole manewru.

Warto jest jednak pamiętać, ze z tej akcji są wykluczone kupony:

  • zawarte za środki bonusowe
  • zagrane systemem
  • z wykorzystaną opcją Cashout

W ramach tej akcji każdy gracz może zagrać dowolną ilość kuponów.

darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Jeżeli zagrany kupon lub kupony przez gracza spełniają powyższe warunki promocji, a poza tym zostały rozliczone jako wygrane bukmacher LvBet automatycznie zwiększy wygraną o 14%/

LvBet darmowy bonus od bukmachera na start

Legalny polski bukmacher LvBet przyznaje darmowe bonusy swoim graczom w wysokości 20 PLN na start.

Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, a w zamian bukmacher przyzna darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Dodatkowo to nie wszystko. Bukmacher przyznaje bonusy za dokonanie dwóch pierwszych wpłaty. Łącznie można otrzymać nawet 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs piłkarski typer u bukmachera BetClic. Pula nagród 40 000 PLN
Następny artykułDarmowe bonusy i vouchera do wygrania u bukmachera Fortuna
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.