Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje bukmacher BetClic Polska, który to operator za obstawienie mecz oferuje typerom bonus o wartości 40 PLN.

Darmowe bonusy za obstawienie meczy od Betclic.

Darmowe bonusy za obstawienie meczy od Betclic.

A trzeba powiedzieć, że na pewno jest co obstawiać piłki nożnej, ponieważ po przerwie reprezentacyjnej wracamy z rozgrywkami ligowymi. Podczas najbliższych dni zostaną rozegrane mecze, m.in. Premier League, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, LaLiga, czy też w naszej PKO Ekstraklasie.

Gracz, który chce skorzystać z promocji „Misja tenis”i liczyć na ekstra kasę może otrzymać dodatkową gotówkę musi do tej oferty się zapisać na stronie www.Betclic.pl. Dodać jest warto, że wspomniana oferta aktywna jest typerom do 5 kwietnia do godziny 23:59.

Pewne 40 PLN za obstawienie meczy od Betclic:

Warunki oferty promocyjnej „Misja tenis” są bardzo proste i czytelne wszystkim użytkownikom. Wystarczy zagrać co najmniej trzy kupony SOLO lub AKO za minimum 20 PLN z kursem łącznym nie mniejszym niż 1.80.

Bardzo ważne w tym wszystkim jest to, że na zakładzie muszą znajdować się same mecze z piłki nożnej. Zdarzenia mogą pochodzić z dowolnych rozgrywek i oferty zarówno przedmeczowej, ale i na żywo.

darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

W przypadku, gdy minimum trzy kupony zagrane przez gracza spełniają powyższe warunki i okazały się wygrane to typer oprócz wygranej gotówki otrzyma premię o wartości 40 PLN.

Bonus powitalny w Betclic 2021:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online wszystkim graczom oferują ofertę promocyjną na start w postaci zakładu bez ryzyka. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to typer będzie mógł liczyć na zwrot stawki. Maksymalna wartość na jaką może liczyć każdy typer to nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus 100 PLN dla typerów na KSW 59 od Fortuny
Następny artykułZwrot stawki za przegrany kupon od Betclic.
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.