Do 28 lipca aktywna jest promocja bukmachera BetClic, który to przyznaje darmowy bonus w kwocie 60 PLN każdego graczowi, któremu minimum trzy kupony zostaną rozliczone jako wygrane.

Darmowa gotówka za trafione kupony od bukmachera BetClick

Darmowa gotówka za trafione kupony od bukmachera BetClick

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClick oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna graczom jest do 28 lipa do godz. 23:59.

W tej promocji biorą udział jedynie kupony, na których znajdują się minimum dwa zdarzenia, których kurs łączny musi wynieść minimum 3.00.

Na kuponie mogą znaleźć się zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Kupon musi zostać zagrany za minimum 20 PLN. Należy jednak pamiętać, że kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Kod promocyjny u legalnego bukmachera BetClic

Istotne jest to, że kupny mające takie same zdarzenia nie są kwalifikowany podczas tej akcji. W promocji bukmachera Betclic udziału nie biorą także kupony systemowe oraz z wykorzystaną opcją Cashout.

Gracz, który spełnia powyższe warunki, a poza do 28 lipca minimum trzy kupony zostały rozliczone jako wygrane otrzyma w zamian bonus w wysokości 60 PLN.

Jeden użytkownik w ramach tej promocji może otrzymać tylko jeden bonus.

BetClick darmowy kod promocyjny:

Gracze, którzy nie posiadają konta u tego bukmachera mają dobra okazję, żeby je założyć.

Użytkownik, który wpisze kod promocyjny KOD500 w procesie rejestracyjnym aktywuje Cashback, czyli pierwszy kupon bez żadnego ryzyka!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus za rejestrację bez wpłaty własnej u bukmachera TOTALBet.
Następny artykułZakłady LIVE większe wygrane o 10% u bukmachera Fortuna
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.