Limitowaną akcję promocyjną „75 PLN freebet postaw na żużel” wszystkim graczom oferuje bukmacher eWinner. Na konto każdego typera mogą trafić codzienne bonusy za typowanie meczy.

Freebety na weekend od eWinner. Gwarantowane 75 PLN dla każdego

Freebety na weekend od eWinner. Gwarantowane 75 PLN dla każdego

A ciekawych konfrontacji na pewno nie powinno brakować w najbliższych dniach, bo czekają nas takie konfrontacje, jak m.in. Malesa Ostrów vs Betard Wrocław, APATOR Toruń vs Grudziądz, Włókniarz Częstochowa vs Stal Chorzów, Unia Leszno vs Motor Lublin.

Natomiast każdy z graczy ma prawo skorzystać z ekstra promocji „75 PLN freebet postaw na żużel”, która jest dostępna wyłącznie w dniach od 24 do 26 czerwca.

Jednak gracz, który chce skorzystać z tej oferty musi do niej dołączyć i to na stronie www.eWinner.pl.

PGE Ekstraliga – bonusy za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej akcji promocyjnej jest zagranie kuponu AKO, tzw. wielozdarzeniowego, który to musi spełniać następujące warunki:

  • co najmniej dwa zdarzenia
  • wszystkie typy koniecznie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej
  • kurs łączny nie mniejszy niż 2.50
  • stawka równa kwocie 49 PLN

To sprawi, że w każdy dzień trwania tej oferty typerzy otrzymają extra środki za obstawienie meczy o wartości 25 PLN. Łącznie podczas tego weekendu na konto typera może trafić nawet 75 PLN.

Nowy kod promocyjny w eWinner

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na:

  • zwrot 100% stawki za pierwszy przegrany kupon do 110 PLN
  • premię za drugi depozyt do 500 PLN

Jednak powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A zaznaczyć trzeba, iż jest to jedyna możliwość do wykonania. Rejestracja w eWinner wiąże się także z dodatkowymi korzyściami jak wyższe kursy czy promocje specjalne.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł100 PLN za obstawienie meczy z French Open
Następny artykułGwarantowane freebety za obstawienie meczy od Superbet
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.