Legalny bukmacher STS online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną „Bonus od depozytu do 100 PLN”. Wystarczy spełnić dwa proste warunki, aby otrzymać ekstra kasę i to bez znaczenia, jak zakład zostanie rozliczony.

Legalny bukmacher STS rozdaje gotówkę dla graczy. Bonus 100 PLN dla każdego.

Legalny bukmacher STS rozdaje gotówkę dla graczy. Bonus 100 PLN dla każdego.

Warto jest dodać na samym wstępie, że przed nami niezwykle emocjonujący weekend piłkarski, ponieważ dojdzie do rywalizacji w czołowych ligach europejskich, jak Premier League, Bundeslidze, czy też LaLidze.

Z tej okazji można skorzystać z promocji „Bonus od depozytu do 100 PLN”, która jest aktywna do 15 sierpnia do godziny 23:59. Użytkownik, który chce z niej skorzystać koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Darmowy bonus dla typerów:

Zadaniem graczy jest dokonanie depozytu w wysokości 50 PLN i zagrać za taką kwotę zagrać kupon, na którym musi do być minimum jedno zdarzenie związane ze rozgrywkami 1. kolejki Premier League, Bundesligi lub La Liga. Warto jest dodać, że kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.85.

betclic online darmowy bonus 2020
Betclic legalny bukmacher online w Polsce

W przypadku, gdy użytkownik spełni powyższe warunki typer otrzyma bonus o wartości 50% wpłaty, nawet może ona wynieść 100 PLN.

Kod promocyjny w STS 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości dokonanie depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest dodać, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł35 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy. Bonusy dla typerów od Betclic
Następny artykułBonus do 50 PLN za obstawienie meczy od eWinner
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.