Legalny bukmacher eFortuna oferuje wszystkim swoim nowym graczom specjalną ofertą promocyjną, w której to poza sztandarowymi bonusami można otrzymać dodatkową premię o wartości 30 PLN.

Extra 30 PLN dla wszystkich graczy na Mikołajki od Fortuny

Extra 30 PLN dla wszystkich graczy na Mikołajki od Fortuny

Na samym wstępie warto jest powiedzieć, że każdy typer, który założy konto u bukmachera eFortuna może liczyć na dosyć ciekawe bonusy, ponieważ w skład pakietu powitalnego wchodzą: pewne 20 PLN za założenie konta, premia równowartości depozytu do 2000 PLN i zakład bez ryzyka do 210 PLN. A podczas najbliższego weekendu można zgarnąć jeszcze w prezencie 30 PLN.

Warunki oferty są proste. Wystarczy w dniach od 5 do 6 grudnia do godziny 23:59 dokonać rejestracji konta na stronie www.eFortuna.pl. Ten proces nie zajmie nikomu zbyt większych problemów, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe, jak imię i nazwisko.

Kod bonusowy u bukmachera eFortuna na start:

Koniecznie trzeba pamiętać, aby wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że wszystkie wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom.

Po założeniu konta gracz otrzyma bonus o wartości 20 PLN do wykorzystania na obstawianie meczy. Warto jest mieć na uwadze, że nie trzeba dokonać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki.

darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

2030 PLN premii za pierwszy depozyt

Wszyscy użytkownicy, którzy dokonają depozytu będą mogli liczyć na extra darmowe środki za dokonanie pierwszej wpłaty, ponieważ bukmacher eFortuna przyzna im premię równowartości dokonanego depozytu:

Przykład: Gracz wpłacił na swoje konto 700 PLN. W prezencie otrzyma tyle samo, ale w formie środków bonusowych.

Dodatkowo warto jest wiedzieć, że jeśli pierwszy depozyt wyniesienie więcej niż 30 PLN to użytkownik otrzyma bonus o wartości 30 PLN.

Zakład bez ryzyka do 210 PLN

Wszyscy użytkownicy, którzy dokonali pierwszej wpłaty będą mogli w dodatku liczyć z Cashbacka, czyli bezpieczny zakładu.

Wystarczy zawrzeć dowolny kupon SOLO, AKO i MAXOKOMBI, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot 100% stawki, aż do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTransmisja meczu Atletico Madryt – Bayern Monachium na żywo w internecie – 1 grudnia (wtorek)
Następny artykułMecz Bayern Monachium – Lok. Moskwa na żywo w internecie – 9 grudnia (środa)
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.