Legalny bukmacher eWinner online nagradza wszystkich swoich aktywnych typerów za obstawienie meczy z piłki nożnej. Na konto każdego z graczy może co tydzień trafić łączny freebet o wartości 50 PLN.

Freebety co weekend od bukmachera eWinner za obstawienie meczy

Freebety co weekend od bukmachera eWinner za obstawienie meczy

Śmiało trzeba powiedzieć, że na pewno oferta bukmachera eWinner PL jest bardzo bogata z piłki nożnej i każdy z użytkowników może dla siebie coś znaleźć. Tym bardziej, że obecnie mecze są rozgrywane w czołowych ligach, jak Premier League, Serie A, Bundesliga, Ligue 1 oraz LaLidze.

Na przeciw swoim graczy wychodzi legalny bukmacher www.eWinner.pl, który oferuje akcję „50 PLN co weekend”. Jest ona aktywna graczom w każdą sobotę oraz niedzielę, aż do odwołania.

Freebet za darmo od eWinner:

W ramach promocji „50 PLN co weekend” dopuszczona są wyłącznie zakłady AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z piłki nożnej z dowolnej kategorii
  • kurs łączny nie mniejszy niż 2.50
  • stawka kuponu wynosić musi równo 49 PLN
Bonus bez wpłaty własnej w Superbet

Podczas każdego dnia trwania tej oferty na konto gracza może trafić jeden freebet o wartości 25 PLN i to bez znaczenia, czy kupon był wygrany, czy przegrany. To sprawia, że co tydzień na konto każdego użytkownika może trafić nawet 50 PLN.

Nowy kod promocyjny w eWinner PL:

Legalny bukmacher eWinner PL oferuje każdemu graczowi na sam start specjalną ofertę promocyjną, w której to typerzy mogą liczyć na 610 PLN w formie bonusu:

  • Bezpieczny pierwszy kupon do 110 PLN
  • Zakład bez ryzyka do 500 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest trzeba, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus od depozytu u bukmachera STS. Extra 100 PLN dla typerów
Następny artykułTransmisja meczu Barcelona – Bayern Monachium na żywo – 14 września (wtorek)
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.