Legalny bukmacher Betclic Polska oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na piłkę nożną. Za obstawienie meczy każdy gracz może liczyć na zwrot stawki, aż do 40 PLN.

Pewny zakład w Betclic. 40 PLN dla wszystkich typerów

Pewny zakład w Betclic. 40 PLN dla wszystkich typerów

Śmiało można powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawy piłkarski weekend, ponieważ dojdzie do kilku ciekawych starć. Bowiem dojdzie do takich konfrontacji, jak chociażby Górnik Zabrze vs Legia Warszawa, Chelsea vs Manchester United, czy też AS Roma vs Milan.

Każdy gracz, który chce wziąć udział w tej ofercie koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Dodać jest warto, że wspomniana oferta aktywna jest typerom do 28 lutego do godziny 23:59.

Pewne 40 PLN dla graczy:

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej dopuszczone są wyłącznie zakłady AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowe, na których muszą znajdować się wyłącznie zdarzenia z piłki nożnej. Jednak trzeba mieć na uwadze, że kurs łączny nie może być mniejszy niż 4.00, a dodatkowo na zakładzie musi być co najmniej 5 zdarzeń.

Bonus bez wpłaty własnej w Superbet

Jeśli się okaże, że na kuponie będzie jeden błąd to każdy gracz otrzyma zwrot stawki. Najwyższa wartość, na jaką może liczyć każdy typer może wynieść nawet 40 PLN.

Bonus powitalny w Betclic Polska:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu graczowi na start najnowszy pakiet powitalny, w którym to można liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Jednak koniecznie jest wpisanie hasła promocyjnego –> KOD550.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to w zamian typer będzie mógł liczyć na zwrot stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy stream Lazio vs Bayern Monachium na żywo – 23 lutego
Następny artykułPolski bukmacher STS zmniejsza przegrane typerom. Bonusy co tydzień
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.