Bukmacher STS nagradza aktywnych graczy. Wystarczy zagrać kupony za łączną kwotę 200 złotych w czasie jednego tygodnia, aby otrzymać extra 30 złotych i to niezależenie jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus bukmacherski za darmo

Bonus bukmacherski za darmo

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Akcja „Extra 30 PLN” trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich trwa od każdego poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Trzeba mieć na uwadze fakt, że typer, który chce wziąć udział w tej akcji musi do niej się zapisać na www.STS.pl, a następnie w zakładce tej promocji.

darmowy gotówka na grę bez wpłaty

Podczas trwania oferty kwalifikują się zarówno zakłady pojedyncze oraz wielozdarzeniowe. Jednak ich kurs łączny musi wynieść co najmniej 1.85.

Każdy kupon musi zostać zagrany za minimum 2 złote. Warto jest mieć na uwadze, że z promocji są wykluczone zakłady zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który zagrał kupon lub kupony za minimum 200 złotych w czasie trwania jednego etapu otrzyma bonus o wartości 30 złotych! I to niezależenie od tego jak zakłady zostały rozliczone.

W czasie trwania jednego etapu na konto gracza może trafić jeden bonus.

Bonus powitalny STS

Każdy nowy użytkownik, który wpisze w STS kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji online konta u bukmachera STS otrzyma w gratisie 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Na kolejny bonus typerzy mogą liczyć po dokonaniu pierwszego depozytu. Wówczas maksymalnie na konto gracza może trafić 1200 złotych!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKody bonusowe na start legalnych bukmacherów w Polsce 2020
Następny artykułPromocja dla graczy na Australian Open od STS. Bonus dla graczy z pulą nagród 15 000 PLN.
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.