Bukmacher Betclic zmniejsza przegrane wszystkim swoim typerom za obstawienie meczy z tenisa i to z dowolnej imprezy. Wystarczy typować dowolne zdarzenia, aby w przypadku przegranych zakładów liczyć na bonus, który to może wynieść nawet 100 PLN.

Gwarantowane 100 PLN za obstawienie tenisa w Betclic

Gwarantowane 100 PLN za obstawienie tenisa w Betclic

Na brak zdarzeń z tenisa na pewno nie można narzekać, ponieważ oprócz Auastralian Open cały są rozgrywane inne turnieje. To sprawia, że oferta bukmachera Betclic jest dosyć bogata i każdy z graczy ma na pewno z czego wybierać.

W dodatku dosyć atrakcyjną ofertę promocyjną swoim graczom posiada bukmacher Betclic „Tenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN”, który zmniejsza przegrane swoim typerom.

Lecz chcąc wziąć udział w tej akcji należy koniecznie do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl, a jest ona aktywna wyłącznie w dniach od 24 do 30 stycznia do godziny 23:59.

100 PLN za typowanie tenisa w Betclic

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej dostępne są graczom zarówno kupony SOLO, ale i AKO, na których to koniecznie muszą znajdować się wyłącznie zdarzenia z tenisa.

Typy mogą pochodzić z dowolnego turnieju, a także zarówno z gry pojedyncze, ale i deblowej oraz z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Jednak kurs tego typu nie może być mniejszy niż 1.50.

darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w przypadku przegranej każdy z użytkowników może liczyć na zwrot podatku i to za każdy zakład. Łącznie może on wynieść nawet 100 PLN.

Aktualny kod promocyjny w Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu użytkownikowi specjalną ofertę promocyjną na sam start w postaci bezpiecznego kuponu i to, aż do kwoty 550 PLN.

Ale co zrobić, aby skorzystać z Cashbacku? Nic trudnego. A mianowicie wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjny. Warto jest dodać, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski Jackpot w Betclic. Darmowa gotówka dla graczy
Następny artykułEkspert + na UFC 271. 20 000 PLN od Fortuny za obstawienie walk
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.