Legalny bukmacher Betclic rozdaje bonusy za obstawienie meczy wszystkim swoim typerom. A niewątpliwie jest o co walczyć, bowiem maksymalna premia, jaka może trafić na konto typera to nawet 200 PLN.

Nagrody za aktywność dla typerów

Nagrody za aktywność dla typerów

A śmiało można powiedzieć, że jest co typować u bukmachera Betclic, ponieważ rozgrywane są regularnie mecze w większości dyscyplin.

Gracz, który chce skorzystać z promocja „Multi Misja” musi koniecznie do niej się zapisać na stronie www.Betclic.pl. Jednak wspomniana promocja aktywna jest do 3 października do godziny 23:59.

Multi Misja w Betclic

Zadaniem graczy w promocji „Multi Misja” jest zawarcie kuponu wielozdarzeniewego, tzw. AKO, który musi spełniać następujące warunki:

  • zdarzenia z dowolnych rozgrywek. Dodatkowo typy mogą być z oferty przedmeczowej, ale i na żywo
  • kurs łączny nie mniejszy niż 3.00, zaś na zakładzie muszą znajdować się minimum dwa zdarzenia
  • stawka minimalna kupnu to 20 PLN
Bonus powitalny w eWinner

Typerzy, których kupony okazały się wygrane oprócz wygranej gotówki otrzymają dodatkową kasę:

  • 3 kupony wygrane – 40 PLN
  • 5 kuponów wygranych – 80 PLN
  • 10 kuponów wygranych – 200 PLN

Nagrody na kontach typerów znajdują się najpóźniej w dniu 5 października do godziny 17:00.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę na start, w której to każdy z użytkowników może liczyć na zakład bez ryzyka. Bezpieczny kupon będzie dostępny typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> KOD550.

To wszystko sprawi, że jeśli kupon okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, bowiem będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypuj i wygrywaj więcej od Betclic Polska
Następny artykułGwarantowane 40 PLN za typowanie mecz od Betclic
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.