Jeżeli nie masz konta u bukmachera BetClic, weź pod uwagę, że ten operator oferuje na start bonus do 1000 PLN za dokonanie pierwszego depozytu!

Betclic premia powitalna 2019. Extra bonus 1000 PLN!

Betclic premia powitalna 2019. Extra bonus 1000 PLN!

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy nie posiadają jeszcze zarejestrowanego konta u bukmachera BetClic.

Warunki tej akcji są bardzo proste. Najpierw trzeba dokonać rejestracji konta na stronie internetowej bukmachera BetClic. Trzeba to wykonać całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Należy jednak pamiętać, żeby podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE.

darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Po czym należy dokonać pierwszego depozytu. Bukmacher przyzna bonus w równowartości pierwszej wpłaty, czyli przy depozycie za 600 PLN druga taka kwota pojawi się na koncie typera w formie środków bonusowych. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

Należy pamiętać, że bonus pojawi się na koncie gracza automatycznie po zaksięgowaniu jego wpłaty przez bukmachera. To wszystko sprawia, że nie trzeba w żaden sposób dokonywać odblokowania bonusu.

Promocja dotyczy wyłącznie pierwszej wpłaty dokonaj po rejestracji konta.

Pakiet dla graczy bukmachera BetClic:

Oferta dla graczy bukmachera BetClic jest niezywkle ciekawa, ponieważ każdy typer znajdzie coś dla siebie.

Poza tym gracze tego operatora mogą korzystać w pełni legalnie i to online z TV BetClic, gdzie to mogą oglądać mecze za darmo.

Dodatkowo każdy typer może pobrać aplikację mobilną to sprawia, że z każdego miejsca można zawierać zakłady u tego bukmachera.


Bukmacher Betclic BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFinały Wimbledonu. Zwrot 100% stawki za przegrany kupon u bukmachera Forbet
Następny artykułNajnowszy pakiet powitalny BetClic. Cashback do 500 PLN!
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.