Legalny polski bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi specjalny pakiet powitalny, w którym to można liczyć na łączny bonus powitalny o wartości 1640 PLN!

Kod na bonus do 1640 PLN w STS.

Kod na bonus do 1640 PLN w STS.

Warto jest zaznaczyć, że chcąc skorzystać z pakietu powitalnego w pierwszej kolejności należy dokonać rejestracji konta na stronie www.STS.pl. Cały proces zajmie dosłownie kilka chwil i nikomu nie sprawi, żadnych problemów.

Jednak istotne jest to, aby wpisać kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A zaznaczyć, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.

Następnie pozostaje już cieszenie się z bonusów powitalny legalnego bukmachera STS. Już za dokonanie pierwszego depozytu gracz otrzyma premię 100% jej równowartości do 300 PLN:

Przykład: Użytkownik wpłacił 150 PLN na swoje konto. W prezencie od bukmachera STS otrzyma taką samą wartość, ale w formie środków bonusowych. Łącznie użytkownik będzie miał 300 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie!

Bonus bez wpłaty własnej w Superbet

Dodatkowo każdy z graczy może liczyć na pierwsze bezpieczne zakłady do 100 PLN za obstawienie meczy, do 20 PLN na sporty wirtualne oraz 20 PLN na Betgames w STS online!

A w dodatku to nie wszystko, ponieważ za drugi i trzeci depozyt gracz otrzyma premię po 50% wartości. Odpowiednio do 500 PLN oraz 700 PLN.

To sprawia, że łącznie każdy z graczy może liczyć na łączny bonus o wartości 1640 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy na europejskie puchary od eWinner. Pewne 90 PLN dla graczy
Następny artykułGwarantowane freebety za obstawienie meczy w eWinner
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.