Bukmacher PZBuk oferuje swoim graczom pakiet powitalny, w którym to można liczyć na darmowe środki do 500 PLN. Wysokość bonusu uzależniona jest od depozytu.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera PZBuk

Darmowy kod promocyjny u bukmachera PZBuk

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie poosiadał konta u legalnego bukmachera PZBuk.

Podstawowy krok w tej promocji jest to dokonanie rejestracji konta. To można jedynie wykonać na stronie bukmachera www.pzbuk.pl. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty i co istotne nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Proces zakładania konta nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam jedynie podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Czy PZBuk wymaga wpisania kodu promocyjnego?

Należy jednak wiedzieć o tym, żeby odblokować bonus. Można tego dokonać jedynie w formularzu rejestracyjnym poprzez:

  • wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE
  • zaznaczenie opcji otrzymania bonusu
Betfan kod promocyjny

Użytkownik, który spełnił te warunki jakie zapisał bukmacher PZbuk musi dokonać już jedynie pierwszego depozytu, który jest objęty promocją.

Wysokość bonusu jaką gracz otrzyma uzależniona jest od wpłaty, np. gracz wpłacił 400 PLN druga taka sama wartość znajdzie się na koncie użytkownika w formie środków bonusowych.

Każda osoba w ramach tej promocji może otrzymać maksymalnie nawet 500 PLN.

Po spełnieniu tych warunków każdy użytkownik może cieszyć się z otrzymanych środków, a także innych promocji tego bukmachera jak chociażby „Turbodoładowanie”, czy też „komborakieta”, gdzie to można liczyć na większe wygrane.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher Milenium kod promocyjny na start
Następny artykułDarmowy bonus na mecz Izrael – Polska od bukmachera STS
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.