Bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom bonus „Happy Hours”, w której to akcji zwiększa wygrane o 14%. Wystarczy zagrać kupon w piątek w godzinach 17:00 – 18:00, aby cieszyć się z większej wygranej.

O 14% większe wygrane u bukmachera Fortuna

O 14% większe wygrane u bukmachera Fortuna

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w KAŻDY piątek, kiedy swoje mecze rozgrywa piłkarska PKO Ekstraklasa.

Chcąc liczyć na większą wygraną wystarczy zagrać kupon w godzinach 17:00 – 18:00, a także dodać do kuponu kurs bonusowy „Happy Hours”. To sprawi, że automatycznie kupon jest objęty promocją.

Bukmacher dopuszcza zarówno kupony AKO jak i MAXIKOMBI, ale muszą na nich znajdować sie co najmniej trzy zdarzenia.

Wszystkie typy na kuponie muszą pochodzić z piłki nożnej z oferty przedmeczowej. Kupon może zostać zagrany zarówno z aplikacji mobilnej jak i strony internetowej bukmachera Fortuna.

Stawka nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Kod promocyjny u legalnego bukmachera BetClic

Warto jest wiedzieć, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony, na których to znajdują się zdarzenia z hitu dnia, super oferty oraz mające zdarzenia bezpieczny zakład.

Wygrana automatycznie zostanie zwiększona o 14% przez bukmachera pod warunkiem, że zagrany kupon przez gracza spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako wygrany,

Darmowy bonus od bukmachera Fortuna:

Bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom darmowy bonus bez dokonania wpłaty w wysokości 20 PLN. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, aby otrzymać darmowe środki na grę.

Poza tym gracz, który wpisze kod promocyjny może liczyć na pierwszy kupon bez ryzyka oraz bonusu rozwartości wpłaty. Maksymalnie do 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy i vouchera do wygrania u bukmachera Fortuna
Następny artykułDarmowy bonus da aktywnych graczy od STS
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.