Bukmacher STS online przygotował specjalną ofertę wszystkim użytkownikom na powrót zmagań w F1. Gracze oprócz wygranej mogą otrzymać dodatkowe ekstra środki, a mianowicie bonus o wartości 20 PLN.

Typer F1. Extra kasa dla graczy

Typer F1. Extra kasa dla graczy

Śmiało można powiedzieć, że na ten moment liczył każdy fan F1. Bowiem w najbliższą niedzielę, tj. 5 lipca odbędzie się pierwszy wyścig w tych elitarnych wyścigach. Kierowcy będą walczyć o zwycięstwo w GP Austrii.

Bukmacher STS wychodzi graczom na przeciw i oferuje specjalną ofertę promocyjną „Powrót F1”, która dostępna jest typerom do 5 lipca do godz. 14:10.

Chcesz wziąć udział w tej ofercie? Jak tak to musisz mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Poprzez wykonanie dwóch prostych czynności. Wejść na stronę www.STS.pl i kliknąć następnie trzeba w przycisk „Weź udział”, a znajduje się on w zakładce promocyjnej „Powrót F1”.

Bonus dla graczy na GP Austrii

Następnie pozostaje graczom już zagranie kuponu promocyjnego. W ramach akcji „Powrót F1” kwalifikują się wyłącznie zakłady wileozdarzeniowe, tzw. AKO zagrane za minimum 25 PLN.

Istotne jest to, że na zakładzie muszą być co najmniej trzy zdarzenia, ale nie da się ukryć, że dobrą wiadomością jest to, że mogą one pochodzić z dowolnej dyscypliny, jaką bukmacher Betclic posiada w swojej ofercie.

betclic online darmowy bonus 2020
Betclic legalny bukmacher online w Polsce

A w najbliższych dniach zostaną rozegrane przecież pojedynki w piłce nożnej, tenisie, esporcie, czy też koszykówce.

Jednak wymagane przez bukmacher STS jest to, aby na kuponie promocyjnym znajdował się typ na zwycięstwie GP Austrii. Bukmacherzy największe szanse dają Hamiltonowi. Chociaż nie można lekceważyć na pewno takich zawodników jak Vettela, Verstappena czy Leclerca.

Gracz, który popranie wytypuje zwycięzcę wyścigu to oprócz wygranej gotówki otrzyma dodatkowe środki. A mianowicie bonus o wartości 20 PLN.

Bonus powitalny do 1229 PLN na start w STS:

Bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to na start użytkownicy mogą otrzymać łączny bonus o wartości 1229 PLN:

  • 29 PLN na start bez wpłaty własnej
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne typerom wyłącznie w momencie, gdy gracz wpisze specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Poza tym nie można zapominać jeszcze o innych ofertach tego operatora, ponieważ co tydzień nagradza wszystkich typerów bonusami za obstawienie meczy i to niezależenie od tego, jak zakłady zostały rozliczone.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS zakład bez ryzyka do 230 PLN dla graczy z specjalnym kodem promocyjnym.
Następny artykułGry karciane online w STS. Wygrywaj więcej.
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.