Specjalną akcję z okazji kolejnego w tym sezonie turnieju wielkoszlemowego French Open oferuje bukmacher eWinner. Za przegrane kupon gracz będzie mógł liczyć na bonusy, łącznie na konto użytkowników może trafić nawet 100 PLN.

Bonus do 100 PLN za obstawienie tenisa u bukmachera eWinner

Bonus do 100 PLN za obstawienie tenisa u bukmachera eWinner

Śmiało trzeba powiedzieć, że na brek emocji podczas najblizśzych dni w French Open nie będzie brakować, ponieważ możemy obserwować najlepszych zawodników w Świecie tenisa. Włącznie z naszą rodaczką Igą Świątek, która jest wymieniana, jako jedna z głównych faworytów do wygrania tej imprezy.

Natomiast każdy z użytkowników może skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Cashbacki do 100 PLN na Roland Garros”, która składa się z okresów rozliczeniowych, które są aktywne w dniach: pierwszy do 28 maja do godziny 23:59 i drugi: do 6 czerwca do godziny 23:59.

Lecz trzeba mieć na uwadze, że należy koniecznie dołączyć do tej oferty poprzez zapisanie się na stronie www.eWinner.pl.

Gwarantowane 100 PLN na French Open

Warunki oferty promocyjnej są bardzo proste i czytelne. Bukmacher eWinner aktywuje wyłącznie kupony wielozdarzeniowe zagrane za stawkę równą 99 PLN.

Jednak wymagane od graczy jest to, aby na zakładzie promocyjnej znajdowały się minimum cztery typy. Lecz wszystkie zdarzenia koniecznie muszą być z oferty na French Open.

darmowy bonus bez ryzyka. kod promocyjny BETONLINE

Za każdy przegrany kupon podczas każdego okresu rozliczeniowego każdy z graczy będzie mógł liczyć na zwrot 50% stawki. A dokładnie mówiąc na konto gracza trafi 49 PLN. Łączna wartość, na jaką może liczyć każdy typer to nawet 100 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Bukmacher eWinner PL na sam start oferuje wszystkim graczom specjalny pakiet powitalny, w którym to można liczyć na:

  • zwrot za pierwszy przegrany kupon do 110 PLN
  • premię za drugi depozyt do 500 PLN

Jednak wyżej wymienione bonusy będą aktywne każdemu graczowi pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest warto, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowane freebety za obstawienie meczy w eWinner
Następny artykułBonusy na PGE Ekstraligę w eWinner. 75 PLN dla typerów
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów online w Polsce. STS, Fortuna, Betclic i inni najlepsi legalni bukmacherzy internetowi mają świetne bonusy bukmacherskie za darmo.